XXVIII Dni Złoczewa za nami.

XXVIII Dni Złoczewa za nami. 

Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy wspierali organizację tego przedsięwzięcia:

- PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego  Bełchatów -   Patrona  VIII Złoczewskiego Biegu "Po Węgiel" wieczorowa porą;

- Spółdzielni Dostawców Mleka z Wielunia,

- Lokalnej Grupie Działania Ziemia Wieluńsko - Sieradzka

- Rejonowemu Bankowi Spółdzielczemu w Lututowie

- Ubojni Zwierząt Rzeźnych RTA Szwagrzak

- Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej WART – MILK z Sieradza

- Agencji PZU Przemysław Tworek

- Agromech Pokrycia Dachowe

- Stowarzyszeniu Motocyklistów Sieradzanie

- Miejskiemu Ośrodkowi Kultury.

Serdecznie gratulujemy biegaczom, którzy 2 czerwca tradycyjnie już, w deszczu przemierzyli blisko 13 km trasę  VIII Złoczewskiego  Biegu Po Węgiel wieczorową porą, pod PATRONATEM PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów https://kwbbelchatow.pgegiek.pl/Strona-glowna  Podziwiamy i podkreślamy, że w tym zwycięża każdy, jedni zdobywając węglowe statuetki, inni pokonując własne ograniczenia.

Statuetki węglowe i nagrody trafiły do: Wiesława Pyry, Damiana Włodarczyka i Damiana Słotwińskiego, Sylwii Hałaszkiewicz, Magdaleny Włodarczyk i Katarzyny Jeziornej.

3 czerwca upłynął nam koncertowo. Zagrali i zaśpiewali dla Złoczewskiej Publiczności:

 Krzysztof Zalewski  (Zalef) muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista. W 2002 roku wziął udział w programie Idol, który wygrał. W swoim dorobku ma nie tylko płyty: „Pistolet”, „Zelig”, „Złoto” i tegoroczną „Zalewski śpiewa Niemena” ale także udział w filmie „Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać”, w którym zagrał tytułową rolę Mieczysława „Roja” Dziemieszkiewicza.  W 2015 roku współtworzył przebój „Armaty” do projektu Męskie Granie. Również sztandarowy utwór Męskiego Grania 2018 - „Początek” jest dziełem Krzysztofa Zalewskiego, do którego wykonania zaprosił Korteza i Dawida Podsiadło.

 Posiadacz dwóch platynowych płyt - Czadoman czyli Paweł Dudek zadebiutował w nurcie disco-polo w 2013 roku Jego najbardziej znane utwory to: „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana” oraz „Bliźniaczki”, które osiągnęły kilkadziesiąt milionów odtworzeń w serwisie internetowym YouTube.  

Kapela PSP Sieradz  czyli  strażacy o muzycznych duszach, którzy komponują muzykę i tworzą teksty  poruszających utworów o charakterze prewencyjnym.  Wykonują także covery utworów znanych rockowych kapel. 

Julia Cembrzyńska i Silent  czyli rockowe brzmienia w wykonaniu Sieradzan  wraz z charyzmatyczną uczestniczką muzycznego talent show  "Must Be The Music" Julią Cembrzyńską.

W związku z rocznicą 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości odbył się krótki  KONKURS wiedzy historycznej. sród uczestników imprezy, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi  na 15 pytań wylosowano nagrody ufundowane przez AGENCJĘ PZU Przemysław TWOREK.

 

 


Wyświetlono: 981

Drukuj Pobierz PDF

Wyświetlono: 981

Drukuj Pobierz PDF

Mogą Cię również zainteresować

Adres

ul. Szkolna 16

Złoczew

98-270

Kontakt

43 820 22 70

43 820 24 62

43 820 24 60

e-mail:

e-mail:

Godziny otwarcia

Zapraszamy :

od poniedziałku do środy w godz. 8.00 - 16.00 :

czwartek godz. 9.00 - 17.00 :

piątek godz. 7.30 - 15.30:

Licznik odwiedzin

775019 Odwiedzin
Powrót do góry