Aktualności

25 sierpnia 2017 15:22 | Aktualności

Grójecka Gala w Rytmach Disco

W Środowiskowym Domu Samopomocy w Grójcu Wielkim w dniu 24 sierpnia 2017 r została zorganizowana impreza integracyjno- kulturalna pod nazwą Grójecka Gala w Rytmach Disco” . Środki na sfinansowanie tego przedsięwzięcia  pozyskano za pośrednictwem Starostwa Powiatowego w Sieradzu z PFRONu. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele Gminy Złoczew – Burmistrz Pani Jadwiga Sobańska wraz z Zastępcą Panem Czesławem Pędzikiem oraz Dyrektor PCPR w Sieradzu Pani Krystyna Marcińczak.

W imprezie brali także udział podopieczni z innych ośrodków wsparcia: ŚDS w Strobin, ŚDS w Osiek, DPS w Skrzynnie.

Uczestnicy ŚDS w Grójcu Wielkim zaprezentowali przeboje muzyki discopolo wykonując utwory tj. Ale Ale Aleksandra, Przez twe oczy zielone, Disco polo gra, Bajao Bongo.

Nie zabrakło również konkursu na najlepiej wykonany utwór disco- polo oraz najciekawszą charakteryzację z motywem disco. Obradujące jury miało trudne zadanie, by wyłonić laureatów konkursu, ponieważ każdy wykonawca włożył dużo pracy w swój występ i na scenie starał się zaprezentować jak najlepiej. W tym szczególnym dniu panowała prawdziwie świetna atmosfera, bawiliśmy się tańcząc i śpiewając utwory z muzyki disco- polo.

 

Środowiskowy Dom Samopomocy w Grójcu Wielkim


 

Przeczytano: 461 razy.| Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

Zdjęcia: