Aktualności

23 lipca 2017 21:05 | Aktualności

VII Złoczewski bieg po węgiel o zachodzie słońca.

Zapraszamy do uważnego zapoznania się z regulaminem zapisów.  

UWAGA UWAGA  - OGRANICZENIA W RUCHU POJAZDÓW: Trasa "VII Złoczewskiego Biegu Po Węgiel o zachodzie słońca" prezentuje się na załączonej mapce. W najbliższych dniach wrzucimy poglądowe fotki. Tymczasem przypominamy, że w dn. 1.09 od godz. 19.00 maksymalnie do 21.00 na trasie biegu kierowcy mogą spodziewać się przejściowych utrudnień. PROSIMY O WYROZUMIAŁOŚĆ. Na czas startu biegu zamknięty będzie odcinek ul. Burzenińskiej do skrzyżowania w kierunku na Szklaną Hutę do "Kolonii Szklana Huta", nastepnię czasowo zamknięty będzie odcinek w kierunku na Burzenin - Gronówek, oraz odcinek od Borzęckiego (okolice świetlicy wiejskiej) do ul. Akacjowej, ul. Działkowa, oraz ul. Parkowa od Działkowej do parkingu na Vobiano.

Obecnie lista uczestników jest zamknięta. Na liście rezerwowej  jest zapisane 7 osób.

PAKIET STARTOWY:  numer + 4 agrafki, Voucher na posiłek regeneracyjny, koszulka, lampka czołowa  - sprawdzi się szczególnie w tym terenie gdzie nie ma oświetlenia. 

Wiadomości będą pojawiać się w tej aktualności oraz na naszym profilu na FB, a także instagramie.  Zachęcamy zatem do zaglądania.

Przeczytano: 1206 razy.| Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

Zdjęcia: