Inicjatywy sportowe realizowane na terenie Gminy Złoczew:


15 kwietnia 2012 r. ruszyła II edycja 

- Amatorskiej Ligii Piłki Nożnej  Gminy Złoczew 

- wszystkie informacje znajdziecie Państwo na stronie

http://www.ligaamatorowzloczew.cba.pl

Zapraszamy  do kibicowania!



1.09. 2011 Ruszyła Amatorska Liga Piłki Nożnej Gminy Złoczew

W pierwszy wrześniowy weekend ruszyła I kolejka Amatorskiej Ligii Gminy Złoczew w piłce nożnej.  Do rozgrywek zgłosiło się 9 drużyn: KS BORKI (zamiast BORÓWKI, która w ostatniej chwili wycofała się z ligi), CEGIELNIA, GOŁ - TRANS, KP - POLICJA, MONTER, ROBERTOS, STRAŻ Złoczew, UNIKÓW i ZŁOTEX.

 

dsc09220jpg [400x300] KP POLICJA

dsc09221jpg [400x300] GOŁ TRANS

dsc09224jpg [400x300] KS BORKI

dsc09229jpg [400x300] OLDBOY STOLEC

dsc09232jpg [400x300] CEGIELNIA

dsc09235jpg [400x300] MONTER

dsc09237jpg [400x300] UNIKÓW

 

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na stadion (ul. Lututowska)!

 Poniżej przedstawiamy terminarz oraz  regulamin rozgrywek.

 

Regulamin

TERMINARZ spotkań ligowych

 

Już funkcjonuje strona internetowa   złoczewskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej - Wszystki zainteresowanym polecamy!!!

http://www.ligaamatorowzloczew.cba.pl/

 

TABELA PODSUMOWUJĄCA RUNDĘ JESIENNĄ

  

NAZ. DRUŻYN

IL.ME. 

PUNKTY

BRAMKI

ZWY.

REM.

PORA.

1.OLDBOY STO.

8

19

21-5

6

1

1

2.ROBERTOS

8

18

43-8

6

0

2

3.GOŁ TRANS

8

       18

32-9

5

3

0

4.KP POLICJA

8

       14

 27-16

4

2

2

5.UNIKÓW

8

10

   30-19

3

1

4

6.MONTER

8

10

   14-15

3

1

      4

7.CEGIELNIA

8

9

   11-19

3

0

5

8.STRAŻ ZŁO.

8

3

7-35

1

-

7

9.KS BORKI

8

3

   10-67

1

-

7

         

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW NA KONIEC RUNDY JESIENNEJ

17 br.-HURYLSKI(Robe)

12 br.- TOBOŁA T.(Poli)

10 br.-PRYGIEL W.(Goł)

8 br.- KAMIŃSKI K., PLASZCZYK D.(Uni),

7 br.- JAGIEŁA K.(Rob), KRÓLEWICZ A.(Old)

6 br.- AMANOWICZ M.(Cegi), BEDNARZ A.(Rob), PAWLAK M.(Old)

5 br.- MUSZYŃSKI J.(Rober.), MATUSIAK P.(Uni),

4 br.- GWIAZDA D., ZAŁĘCKI J., CHUDZIA R., ŁAKOMIAK B.(Goł), SZAFRAŃSKI M., CHMIELEWSKI M(Pol), STEMPIEŃ W.(Uni)

3 br.- GALEWICZ  P.(Straż), WZGARDA A., RĄPAŁA P.(Mon), SALA S.(Goł), CIEŚLA D.(Bor)

2 br.- ŚWIĄTEK M. ,STOCZKIEWICZ P.(Rober.),RĄPAŁA P.(Cegie.),  KASIEWICZ R.(Oldb.),  TOBOŁA M.(Unik.) ,RATAJCZYK D., TYSZKIEWICZ K.(Poli.), WÓDKOWSKI S.(Monter),CIEŚLA Ł. ,MATUSZEWSKI M.(Borki),KOWALEWSKI K.(Straż), DURAŁ B.(Rob), RĄPAŁA P.(Ceg), KRÓLEWICZ S.(Old)

1 br.-  DROŻDŻYŃSKI M., SOWIŃSKI T., KOWALCZYK J. ,SZREMSKI M. (Oldboy),AMANOWICZ B .,MICHALSKI M.(Ceg.), CIUCHRA K., MATUSIAK SZ., TOMASZEWSKI T.(Uni.), MAŚLAK K., BANACH A., MATUSZEWSKI R.,(Borki), MRÓZEK M. , KONIECZNY D. ,ADAMCZYK R., PIESYK M., FIKUS M.(Mont.) ,SIWIK M., SIWIK A., KMIECIK D.(Pol),KASIEWICZ  A., WLAŻLAK H.(Str),ŁAKOMIAK J.(Goł)       

Najszybciej strzelony gol- PLASZCZYK D.(Uników)- 10    sek.                                            

 

IX KOLEJKA - 30 października

GOŁTRANS – ROBERTOS 2:0  (2-0)

KP POLICJA - CEGIELNIA  4-1 (1:0)

OLDBOY – STRAŻ ZŁOCZEW 4-0  (3:0) 

KS BORKI – UNIKÓW   2-17  (1:7)

Zaległy mecz KP POLICJA – KS BORKI   : 29 X.    10-0 (2:0)

Pauza-MONTER

 

VIII-KOLEJKA 23 października

   GOŁTRANS – CEGIELNIA   5-0(3:0)                                                 

   ROBERTOS – STRAŻ ZŁO.  16-1(5:0)                        

   KP POLICJA – UNIKÓW      5-2(3:2)                       

   OLDBOY STO. – MONTER  2-0(0:0)                                                                            

    Pauza- KS. BORKI                                            

 

TABELA LIGI PO VIII KOLEJKACH

NAZ. DRUŻYN

IL.ME. 

PUNKTY

BRAMKI

ZWY.

REM.

PORA.

1.ROBERTOS

7

18

43-6

6

-

1

2.OLDBOY STOLEC

7

16

17-5

5

1

1

3.GOŁ TRANS

7

       15

30-9

4

3

-

4.MONTER

8

       10

 14-15

3

1

4

5.CEGIELNIA

7

9

   10-15

3

-

4

6.KP POLICJA

6

8

   13-15

3

1

3

7.UNIKÓW

7

7

   13-19

1

2

3

8.STRAŻ ZŁO.

7

3

7-31

1

-

6

9.KS BORKI

6

3

8-40

1

-

5

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW PO VIII KOLEJKACH

17 br.-HURYLSKI(Robe)

10 br.-PRYGIEL W.(Goł)

7 br.- JAGIEŁA K.(Rob), TOBOŁA T.(Pol)

6 br.-KRÓLEWICZ A.(Old), AMANOWICZ M.(Cegi), BEDNARZ A.(Rob)

5 br.- MUSZYŃSKI J.(Rober.)

4 br.- GWIAZDA D., ZAŁĘCKI J., CHUDZIA R.(Goł),KAMIŃSKI K., PLASZCZYK D.(Uni),PAWLAK M.(Old)

3 br.- GALEWICZ  P.(Straż), WZGARDA A., RĄPAŁA P.(Mon), ŁAKOMIAK B.(Goł)

2 br.- ŚWIĄTEK M. ,STOCZKIEWICZ P.(Rober.),RĄPAŁA P.(Cegie.), PAWLAK M., KASIEWICZ R.(Oldb.),  TOBOŁA M., MATUSIAK P.(Unik.) ,RATAJCZYK D. ,CHMIELEWSKI M.(Poli.), WÓDKOWSKI S.(Monter),CIEŚLA D. ,MATUSZEWSKI M.(Borki),KOWALEWSKI K.(Straż),SALA S.(Goł), DURAŁ B.(Rob)

1 br.-  DROŻDŻYŃSKI M., SOWIŃSKI T., KRÓLEWICZ S., KOWALCZYK J. ,SZREMSKI M. (Oldboy),AMANOWICZ B .,MICHALSKI M.(Ceg.), STEMPIEŃ W.(Uni.), MAŚLAK K., BANACH A., MATUSZEWSKI R., CIEŚLA Ł.(Borki), MRÓZEK M. , KONIECZNY D. ,ADAMCZYK R., PIESYK M., FIKUS M.(Mont.) ,SIWIK M., SIWIK A.(Pol),KASIEWICZ  A., WLAŻLAK H.(Str),ŁAKOMIAK J.(Goł)       

Najszybciej strzelony gol- PLASZCZYK D.(Uników)- 10    sek.                                                                                                                  

 

VII-KOLEJKA - 16 PAŻDZIERNIKA

                                 10.00 CEGIELNIA-STRAŻ   0-2  (0:1)

                                 11.00 GOŁTRANS- UNIKÓW  3-3  (3:1)

                                12.00 ROBERTOS- MONTER    2 - 4   (0:1)

                                 KP POLICJA- KS BORKI    - przełożony

                                   pauza- OLDBOY STOLEC     

 

                                VI  Kolejka   8,9 PAŹDZIERNIKA

                                17.30 ROBERTOS -OLDBOY (1:0)                         

                               10.00 STRAŻ -UNIKÓW  0:2  (0:1)

                               11.00 CEGIELNIA -MONTER  0:2   (0:0)

                               12.00 GOŁTRANS –BORKI   12: 0   (5:0)


*** zaległy mecz STRAŻ –POLICJA  odb. się w sobotę  8 października 2:1  (0:1) 

                                                                                                       

V KOLEJKA   - 2  PAŹDZIERNIKA

 1. GOŁTRANS - POLICJA        2-2(1:1)                             

2. STRAŻ ZŁ. – KS BORKI        2-7(0:2)   

3.CEGIELNIA – OLDBOY        0-3(0:2)                                                         

4. UNIKÓW - MONTER    2-1 (1:0)

pauza: ROBERTOS

 

                                                       IV  KOLEJKA  - 25 WRZEŚNIA                                                                                

1.MONTER-KS BORKI      3 -0   (3:0)     godz. 10.00            

                   2.OLDBOY  STOLEC  -UNIKÓW      3-1  (2 :0)     godz. 11.00                              

                  3.KP POLICJA-STRAŻ ZŁOCZEW.     - zmiana terminu                           

                                 4.ROBERTOS-CEGIELNIA       2 - 0   (0 : 0)    godz. 13.00                               

                Pauza: GOŁ TRANS                                                                                                        

dsc00253jpg [400x300] 

dsc00252jpg [400x300]   - w tym meczu  MONTER  "rozmontował" BORKI

 

24 września zaległy z I KOLEJKI mecz grają: OLDBOY STOLEC - POLICJA  - 17.30!!   -

wynik 4:2

 

III KOLEJKA ( 18 wrzesień)

1. KS BORKI - OLDBOY STOLEC  - godz. 10.00  0-4   (0:3)

2. MONTER - KP POLICJA - godz. 13.00  2-2 (2:1)

3. UNIKÓW - ROBERTOS - godz. 12.00   1-2  (1:1)

4.STRAŻ ZŁOCZEW - GOŁ TRANS - godz. 11.00   1-2  (0:1)

pauza CEGIELNIA

 

obraz_155jpg [400x300]

obraz_158jpg [400x300]  - pojedynek Unikowa  i Robertosa

 

Nastąpiła zmiana nazwy drużyny zamiast  ZŁOTEXU, grają OLDBOY STOLEC

 

II KOLEJKA (11 września)

1. KP POLICJA - ROBERTOS   -  godz. 10.00   (0:3)   0:4

2.GOŁ TRANS - OLDBOY STOLEC -  godz. 11.00    (1:1)  1:1

3. CEGIELNIA - KS BORKI  -  godz. 12.00  (2:0)  3:1

4.STRAŻ ZŁOCZEW - MONTER    godz. 13.00   (1:0)  2:0

pauza UNIKÓW


dsc09175jpg [400x300]

dsc09179jpg [400x300]  mecz  KP Policja - Robertos, w którym Policja poległa pod ostrzałem rywala.


dsc09207jpg [400x300] 

dsc09204jpg [400x300] mecz Straż Złoczew kontra Monter, w którym Straż ugasiła zapędy drużyny Montera na zdobycie bramki.

 

I KOLEJKA (2 -3-4 września)

1. ZŁOTEX - KP  POLICJA  - termin w trakcie ustalania

2. KS BORKI - ROBERTOS  2.09 godz. 18.00   (0 : 8)    0:16

3. MONTER - GOŁ TRANS - 3.09. godz. 18.30     (1 : 4)  2:5

4. UNIKÓW - CEGIELNIA - 4.09 odz. 10.00   (2 : 3)   2:5

pauza Straż Złoczew

*  *  *

Zdając sobie sprawę z tego jak dla lokalnych kibiców ważne są informacje dotyczące tego co dzieje się na piłkarskich murawach podajemy linki do stron Klubów Sportowych działających na terenie Gminy Złoczew:

 

     s_team_1jpg [150x150]          http://iskrastolecoficjalna.futbolowo.pl   

 

      herb_zloczeviajpg [123x146]      http://zloczevia.futbolowo.pl

 

 


Powrót do góry